Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 38 Kraków (Kraków-Podgórze) Bieżanowska 309


PNA placówki: 30-856
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Bieżanowska 309
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Podgórze). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) usługi

W budynku poczty Kraków (Kraków-Podgórze) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Śledź paczkę Kraków (Kraków-Podgórze)

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Podgórze). Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 431

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 08:43:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy