Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Podgórze) Turniejowa 3


PNA placówki: 30-656
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Turniejowa 3
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze)

Usługi Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Podgórze)

Poczta Polska w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze) jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Kraków (Kraków-Podgórze), są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Kraków (Kraków-Podgórze)

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 113

Ostatnio przeglądane: 2023-06-03 22:09:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy