Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 11 Kraków (Kraków-Podgórze) Chmieleniec 39


PNA placówki: 30-309
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Chmieleniec 39
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Podgórze). Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Kraków (Kraków-Podgórze) Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Podgórze) są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 607

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 10:56:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy