Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 55 Kraków (Kraków-Podgórze) Zakopiańska 97


PNA placówki: 30-420
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Zakopiańska 97
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Kraków (Kraków-Podgórze). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Kraków (Kraków-Podgórze) pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Kraków (Kraków-Podgórze) jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Kraków (Kraków-Podgórze) mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 425

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 06:37:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy