Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 60 Kraków (Kraków-Nowa Huta) os. Osiedle Bohaterów Września 26 A


PNA placówki: 31-628
Miejscowość: Kraków (Kraków-Nowa Huta)
Ulica: os. Osiedle Bohaterów Września 26 A
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Nowa Huta) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Nowa Huta).

Poczta Kraków (Kraków-Nowa Huta) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Kraków (Kraków-Nowa Huta) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Nowa Huta) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Nowa Huta) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Kraków (Kraków-Nowa Huta), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 624

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 17:14:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy