Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kraków 60 Kraków (Kraków-Nowa Huta) os. Osiedle Na Stoku 1


PNA placówki: 31-705
Miejscowość: Kraków (Kraków-Nowa Huta)
Ulica: os. Osiedle Na Stoku 1
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Nowa Huta) zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Poczta Polska w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Placówki poczty polskiej oferują swoim klientom możliwość wysłania i nadania przesyłek, opłacenia rachunków na miejscu i wiele innych. Poczta stale poszerza swoje usługi, stawiając przede wszystkim na cyfryzację. W ten sposób korzystanie z usług poczty staje się możliwe nawet bez wychodzenia z domu.

Godziny otwarcia placówki pocztowej Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Każda placówka pocztowa jest otwarta w optymalnych dla klienta godzinach, godziny mogą różnić się od siebie w różnych miejscowościach, w związku z czym warto wcześniej zasięgnąć informacji nt. godzin otwarcia placówki pocztowej w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta).

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 822

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 11:03:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy