Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 55 Kraków (Kraków-Podgórze) Wierzbowa 4


PNA placówki: 30-300
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Wierzbowa 4
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Podgórze)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Kraków (Kraków-Podgórze) to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Kraków (Kraków-Podgórze) ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze). Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 385

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 18:22:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy