Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 11 Kraków (Kraków-Podgórze) Profesora Wojciecha Marii Bartla 22/1


PNA placówki: 30-309
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Profesora Wojciecha Marii Bartla 22/1
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Podgórze) - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Kraków (Kraków-Podgórze) Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze). Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Kraków (Kraków-Podgórze) może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Kraków (Kraków-Podgórze)

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 390

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 20:47:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy