Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 1 Kraków (Kraków-Śródmieście) Aleja Ignacego Daszyńskiego 16


PNA placówki: 31-045
Miejscowość: Kraków (Kraków-Śródmieście)
Ulica: Aleja Ignacego Daszyńskiego 16
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Śródmieście) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Śródmieście).

Poczta Kraków (Kraków-Śródmieście) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Kraków (Kraków-Śródmieście) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Śródmieście) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Kraków (Kraków-Śródmieście) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Śródmieście) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Kraków (Kraków-Śródmieście), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście)

Poczta w miejscowości Kraków (Kraków-Śródmieście) umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 947

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 20:00:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy