Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 60 Kraków (Kraków-Nowa Huta) os. Osiedle Złotego Wieku 85


PNA placówki: 31-618
Miejscowość: Kraków (Kraków-Nowa Huta)
Ulica: os. Osiedle Złotego Wieku 85
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Nowa Huta) - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Kraków (Kraków-Nowa Huta) Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Kraków (Kraków-Nowa Huta). Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) godziny otwarcia

Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Nowa Huta) w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Kraków (Kraków-Nowa Huta) może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Kraków (Kraków-Nowa Huta) powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Poczta w miejscowości Kraków (Kraków-Nowa Huta) umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 434

Ostatnio przeglądane: 2024-05-26 15:30:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy