Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Podgórze) Torfowa 1


PNA placówki: 30-384
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Torfowa 1
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Podgórze) oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Podgórze)

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Kraków (Kraków-Podgórze) to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Poczta w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze) umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 814

Ostatnio przeglądane: 2024-05-15 23:25:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy