Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta) Drożyska 3B


PNA placówki: 31-998
Miejscowość: Kraków (Kraków-Nowa Huta)
Ulica: Drożyska 3B
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Nowa Huta)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Placówka Poczty Kraków (Kraków-Nowa Huta) oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Kraków (Kraków-Nowa Huta) w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Kraków (Kraków-Nowa Huta) to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Nowa Huta) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Nowa Huta) mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Kraków (Kraków-Nowa Huta) daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 429

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:37:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy