Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kraków 23 Kraków (Kraków-Krowodrza) Bronowicka 44


PNA placówki: 30-093
Miejscowość: Kraków (Kraków-Krowodrza)
Ulica: Bronowicka 44
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Kraków (Kraków-Krowodrza) w powiecie Kraków. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Kraków (Kraków-Krowodrza) oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza), najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Kraków (Kraków-Krowodrza) ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza). Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 554

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 10:46:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy