Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 23 Kraków (Kraków-Krowodrza) Stawowa 61


PNA placówki: 31-313
Miejscowość: Kraków (Kraków-Krowodrza)
Ulica: Stawowa 61
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Krowodrza). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) usługi

W budynku poczty Kraków (Kraków-Krowodrza) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kraków (Kraków-Krowodrza), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kraków (Kraków-Krowodrza) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Krowodrza) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Kraków (Kraków-Krowodrza) udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 307

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 08:13:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy