Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 47 Kraków (Kraków-Podgórze) Wincentego Witosa 39


PNA placówki: 30-647
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Wincentego Witosa 39
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

W Kraków (Kraków-Podgórze) znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Kraków (Kraków-Podgórze)

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze). Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze), a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 333

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 10:10:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy