Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kraków 73 Kraków (Kraków-Śródmieście) Dobrego Pasterza 67


PNA placówki: 31-420
Miejscowość: Kraków (Kraków-Śródmieście)
Ulica: Dobrego Pasterza 67
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Śródmieście). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście)

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Kraków (Kraków-Śródmieście) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Kraków (Kraków-Śródmieście) daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Śródmieście)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Śródmieście) są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Kraków (Kraków-Śródmieście) daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 501

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 11:56:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy