Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 73 Kraków (Kraków-Śródmieście) Bosaków 11


PNA placówki: 31-476
Miejscowość: Kraków (Kraków-Śródmieście)
Ulica: Bosaków 11
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Śródmieście) - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście)

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Kraków (Kraków-Śródmieście) umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Śródmieście) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Kraków (Kraków-Śródmieście) umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Kraków (Kraków-Śródmieście) paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście).


Liczba wyświetleń: 398

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 02:42:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy