Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 73 Kraków (Kraków-Krowodrza) Stanisława Pigonia 1


PNA placówki: 31-233
Miejscowość: Kraków (Kraków-Krowodrza)
Ulica: Stanisława Pigonia 1
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Krowodrza) - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Kraków (Kraków-Krowodrza).

Wszystkie świadczone usługi Poczta Kraków (Kraków-Krowodrza)

Za pomocą poczty Kraków (Kraków-Krowodrza) można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Kraków (Kraków-Krowodrza) zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Kraków (Kraków-Krowodrza)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Śledź paczkę Kraków (Kraków-Krowodrza)

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza). Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 372

Ostatnio przeglądane: 2024-05-26 14:04:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy