Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Podgórze) Włoska pawilon 13


PNA placówki: 30-681
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Włoska pawilon 13
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Kraków (Kraków-Podgórze). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Kraków (Kraków-Podgórze) pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Kraków (Kraków-Podgórze) jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Kraków (Kraków-Podgórze) mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze). Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Kraków (Kraków-Podgórze).


Liczba wyświetleń: 428

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 16:34:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy