Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 60 Kraków (Kraków-Nowa Huta) os. Osiedle Na Wzgórzach 31


PNA placówki: 31-705
Miejscowość: Kraków (Kraków-Nowa Huta)
Ulica: os. Osiedle Na Wzgórzach 31
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Jeśli mieszkasz w Kraków (Kraków-Nowa Huta), skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta). Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Kraków (Kraków-Nowa Huta) mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Nowa Huta) przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 519

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 20:34:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy