Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Podgórze) Gliniana 15


PNA placówki: 30-732
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Gliniana 15
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Podgórze) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Podgórze).

Poczta Kraków (Kraków-Podgórze) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Podgórze) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Kraków (Kraków-Podgórze), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 335

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:30:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy