Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Krynica-Zdrój Józefa Piłsudskiego 7


PNA placówki: 33-381
Miejscowość: Krynica-Zdrój
Ulica: Józefa Piłsudskiego 7
Gmina: Krynica-Zdrój
Powiat: nowosądecki
Województwo: małopolskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Krynica-Zdrój oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Krynica-Zdrój.

Poczta Krynica-Zdrój oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Krynica-Zdrój oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Krynica-Zdrój twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Krynica-Zdrój oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Krynica-Zdrój to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Krynica-Zdrój

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Krynica-Zdrój są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Krynica-Zdrój, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Krynica-Zdrój mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 480

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 03:56:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy