Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Piwniczna-Zdrój Rynek 12


PNA placówki: 33-350
Miejscowość: Piwniczna-Zdrój
Ulica: Rynek 12
Gmina: Piwniczna-Zdrój
Powiat: nowosądecki
Województwo: małopolskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Piwniczna-Zdrój. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Piwniczna-Zdrój wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Piwniczna-Zdrój daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Piwniczna-Zdrój

Poczta Polska Piwniczna-Zdrój jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Piwniczna-Zdrój godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Piwniczna-Zdrój w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Piwniczna-Zdrój

Chcesz nadać przesyłkę w Piwniczna-Zdrój bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Piwniczna-Zdrój. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Piwniczna-Zdrój, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 296

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 06:38:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy