Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Nawojowa Krynicka 45


PNA placówki: 33-335
Miejscowość: Nawojowa
Ulica: Krynicka 45
Gmina: Nawojowa
Powiat: nowosądecki
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Nawojowa? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Nawojowa

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Nawojowa to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Nawojowa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Nawojowa są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Nawojowa działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Nawojowa zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Nawojowa

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Nawojowa. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoring Poczta Polska Nawojowa

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Nawojowa jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 263

Ostatnio przeglądane: 2024-05-23 06:25:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy