Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łącko 770


PNA placówki: 33-390
Miejscowość: Łącko 770
Gmina: Łącko
Powiat: nowosądecki
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łącko | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Łącko

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Łącko oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Łącko zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Łącko godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Łącko są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Łącko jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Łącko

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Łącko może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Łącko.


Liczba wyświetleń: 454

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 11:42:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy