Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Legnica 2 Dworcowa 4


PNA placówki: 59-220
Miejscowość: Legnica
Ulica: Dworcowa 4
Gmina: Legnica
Powiat: Legnica
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska Legnica – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Legnica

Usługi Poczty Polskiej w mieście Legnica

Poczta Polska w mieście Legnica jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Legnica stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Legnica to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Legnica jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Legnica godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Legnica działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Legnica mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Legnica, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Legnica

Poczta Polska w miejscowości Legnica daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Legnica za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 2262

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 01:07:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy