Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Legnica 15 Nowy Świat 12


PNA placówki: 59-213
Miejscowość: Legnica
Ulica: Nowy Świat 12
Gmina: Legnica
Powiat: Legnica
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Legnica. Godziny otwarcia placówki w Legnica i dane adresowe.

Poczta Polska Legnica usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Legnica uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Legnica zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Legnica Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Legnica działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Legnica godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Legnica

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Legnica jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 2436

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 12:01:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy