Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Legnica 2 Stanisława Staszica 6


PNA placówki: 59-206
Miejscowość: Legnica
Ulica: Stanisława Staszica 6
Gmina: Legnica
Powiat: Legnica
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Legnica. Godziny otwarcia placówki w Legnica i dane adresowe.

Poczta Polska Legnica usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Legnica uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Legnica zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Legnica Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Legnica działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Legnica godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Legnica

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Legnica daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 463

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 15:07:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy