Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łąkie 8


PNA placówki: 77-130
Miejscowość: Łąkie 8
Gmina: Lipnica
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Łąkie w powiecie bytowski. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Łąkie wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Łąkie oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łąkie

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łąkie są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Łąkie są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Łąkie, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Łąkie daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 279

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 23:40:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy