Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Podkomorzyce 13


PNA placówki: 77-117
Miejscowość: Podkomorzyce 13
Gmina: Czarna Dąbrówka
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Podkomorzyce? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Podkomorzyce

Placówka Poczty Podkomorzyce oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Podkomorzyce w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Podkomorzyce to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Podkomorzyce to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Podkomorzyce

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Podkomorzyce są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Podkomorzyce mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Monitoring Poczta Polska Podkomorzyce

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Podkomorzyce jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 223

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 21:36:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy