Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Unichowo 20


PNA placówki: 77-117
Miejscowość: Unichowo 20
Gmina: Czarna Dąbrówka
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Unichowo. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Poczta Polska Unichowo

Placówka pocztowa na terenie miasta Unichowo zapewnia świadczenie usług doręczania przesyłek, listów i paczek na terenie całego kraju. Klient może również wysłać list z nadanym priorytetem lub poprzez kuriera.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej

Placówki pocztowe posiadają dogodne i elastyczne godziny pracy, aby zapewnić klientom możliwe jak najłatwiejsze i wygodne korzystanie z usług pocztowych. Przed odwiedzeniem placówki warto sprawdzić godziny otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Unichowo, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 200

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 23:43:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy