Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Miasteczko Śląskie 1 rynek Rynek 8


PNA placówki: 42-610
Miejscowość: Miasteczko Śląskie
Ulica: rynek Rynek 8
Gmina: Miasteczko Śląskie
Powiat: tarnogórski
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Miasteczko Śląskie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Miasteczko Śląskie – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Miasteczko Śląskie oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Miasteczko Śląskie gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Miasteczko Śląskie Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Miasteczko Śląskie są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Miasteczko Śląskie jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Miasteczko Śląskie przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Miasteczko Śląskie

Chcesz nadać przesyłkę w Miasteczko Śląskie bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Miasteczko Śląskie. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Miasteczko Śląskie

Poczta na terenie miasta Miasteczko Śląskie daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Miasteczko Śląskie, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 560

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 09:19:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy