Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Tarnowskie Góry 1 Słoneczników 41


PNA placówki: 42-606
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Ulica: Słoneczników 41
Gmina: Tarnowskie Góry
Powiat: tarnogórski
Województwo: śląskie

Poczta Polska Tarnowskie Góry – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Tarnowskie Góry

Usługi Poczty Polskiej w mieście Tarnowskie Góry

Poczta Polska w mieście Tarnowskie Góry jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Tarnowskie Góry stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Tarnowskie Góry to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Tarnowskie Góry jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Tarnowskie Góry godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Tarnowskie Góry działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Tarnowskie Góry mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Tarnowskie Góry, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Tarnowskie Góry trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Tarnowskie Góry daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 382

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 05:35:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy