Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Tworóg Zamkowa 5


PNA placówki: 42-690
Miejscowość: Tworóg
Ulica: Zamkowa 5
Gmina: Tworóg
Powiat: tarnogórski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Tworóg. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Tworóg usługi

W budynku poczty Tworóg możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Tworóg zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Tworóg, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Tworóg obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Tworóg godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Tworóg możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Tworóg są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Tworóg

Poczta Polska w miejscowości Tworóg daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Tworóg za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 403

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 11:00:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy