Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nowy Dwór Mazowiecki 1 Kazuń Nowy Wojska Polskiego 20/1


PNA placówki: 05-100
Miejscowość: Kazuń Nowy
Ulica: Wojska Polskiego 20/1
Gmina: Czosnów
Powiat: nowodworski
Województwo: mazowieckie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kazuń Nowy oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Kazuń Nowy.

Poczta Kazuń Nowy oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Kazuń Nowy oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Kazuń Nowy twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Kazuń Nowy oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Kazuń Nowy to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Kazuń Nowy

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kazuń Nowy są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Kazuń Nowy, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Kazuń Nowy mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki paczki

Aby wysłać paczkę pocztową, należy przygotować:

  • imię i nazwisko odbiorcy
  • ulicę i numer mieszkania
  • kod pocztowy i miejscowość

Jeżeli nie wiesz, jaki jest kod pocztowy odbiorcy, istnieje możliwość sprawdzenia go na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 361

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 05:46:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy