Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Stegna Krynica Morska Gdańska 81


PNA placówki: 82-120
Miejscowość: Krynica Morska
Ulica: Gdańska 81
Gmina: Krynica Morska
Powiat: nowodworski
Województwo: pomorskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Krynica Morska. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Krynica Morska

Poczta mieszcząca się w miejscowości Krynica Morska daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Krynica Morska jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Krynica Morska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Krynica Morska są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Krynica Morska godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Krynica Morska

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Poczta Polska Krynica Morska śledzenie przesyłek

Placówka poczty Krynica Morska umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Krynica Morska.


Liczba wyświetleń: 273

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 19:19:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy