Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ostrołęka Zygmunta Sierakowskiego 13


PNA placówki: 07-414
Miejscowość: Ostrołęka
Ulica: Zygmunta Sierakowskiego 13
Gmina: Ostrołęka
Powiat: Ostrołęka
Województwo: mazowieckie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Ostrołęka? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Ostrołęka wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Ostrołęka doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ostrołęka godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Ostrołęka są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Ostrołęka, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Ostrołęka trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Ostrołęka umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 235

Ostatnio przeglądane: 2024-05-22 17:56:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy