Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ostrołęka 2 Janusza Korczaka 4


PNA placówki: 07-409
Miejscowość: Ostrołęka
Ulica: Janusza Korczaka 4
Gmina: Ostrołęka
Powiat: Ostrołęka
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska Ostrołęka – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Ostrołęka

Usługi Poczty Polskiej w mieście Ostrołęka

Poczta Polska w mieście Ostrołęka jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Ostrołęka stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Ostrołęka to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Ostrołęka jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Ostrołęka godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Ostrołęka działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostrołęka mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Ostrołęka, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Ostrołęka

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Ostrołęka może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Ostrołęka.


Liczba wyświetleń: 330

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 15:30:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy