Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ostrołęka 5 gen. Józefa Hallera 13


PNA placówki: 07-412
Miejscowość: Ostrołęka
Ulica: gen. Józefa Hallera 13
Gmina: Ostrołęka
Powiat: Ostrołęka
Województwo: mazowieckie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Ostrołęka oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Ostrołęka.

Poczta Ostrołęka oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Ostrołęka oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Ostrołęka twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Ostrołęka oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Ostrołęka to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Ostrołęka

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Ostrołęka są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Ostrołęka, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Ostrołęka mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Ostrołęka należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Ostrołęka

Poczta Polska w miejscowości Ostrołęka daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Ostrołęka za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 373

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 15:13:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy