Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto) os. Stefana Batorego 15


PNA placówki: 60-670
Miejscowość: Poznań (Poznań-Stare Miasto)
Ulica: os. Stefana Batorego 15
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Stare Miasto)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Poznań (Poznań-Stare Miasto) to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 248

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 20:05:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy