Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto) os. Władysława Jagiełły 3a


PNA placówki: 60-694
Miejscowość: Poznań (Poznań-Stare Miasto)
Ulica: os. Władysława Jagiełły 3a
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Poznań (Poznań-Stare Miasto). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto) daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Monitorowanie paczek Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 475

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 08:00:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy