Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Poznań Poznań (Poznań-Grunwald) Magnoliowa 7


PNA placówki: 60-160
Miejscowość: Poznań (Poznań-Grunwald)
Ulica: Magnoliowa 7
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Poznań (Poznań-Grunwald) to miejsce, gdzie możesz wysyłać i odbierać przesyłki. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Poznań (Poznań-Grunwald)

Dzięki usługom w punkcie poczty Poznań (Poznań-Grunwald) klienci mają możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. Więcej informacji dostępnych jest na stronie. Dodatkowo na poczcie można zrobić potrzebne zakupy, a także opłacić rachunki za prąd.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Grunwald) są ustalane indywidualnie, aby spełnić potrzeby klientów. Najczęściej są one tożsame od poniedziałku do piątku. Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) godziny otwarcia dostosowuje do lokalnych potrzeb. Z tego względu mogą się one różnić w zależności od miasta lub miejscowości. Aby uzyskać dokładne informacje o godzinach otwarcia poczty w mieście Poznań (Poznań-Grunwald), zaleca się skontaktowanie się z placówką pocztową lub sprawdzenie informacji na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Poznań (Poznań-Grunwald) należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald)

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Poznań (Poznań-Grunwald) może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Poznań (Poznań-Grunwald).


Liczba wyświetleń: 393

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 09:30:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy