Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Poznań 38 Poznań (Poznań-Grunwald) Grochowska 79


PNA placówki: 60-350
Miejscowość: Poznań (Poznań-Grunwald)
Ulica: Grochowska 79
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Poznań (Poznań-Grunwald). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Poznań (Poznań-Grunwald) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Poznań (Poznań-Grunwald) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Grunwald) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Poznań (Poznań-Grunwald) udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 541

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 09:54:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy