Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Poznań Poznań (Poznań-Grunwald) Galileusza 8


PNA placówki: 60-159
Miejscowość: Poznań (Poznań-Grunwald)
Ulica: Galileusza 8
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Grunwald)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Poznań (Poznań-Grunwald)

Placówka Poczty Poznań (Poznań-Grunwald) oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Poznań (Poznań-Grunwald) w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Poznań (Poznań-Grunwald) to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Grunwald) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Grunwald) mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald)

Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 353

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 06:16:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy