Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 2 Poznań (Poznań-Grunwald) rynek Łazarski 7


PNA placówki: 60-700
Miejscowość: Poznań (Poznań-Grunwald)
Ulica: rynek Łazarski 7
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Grunwald) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Grunwald).

Poczta Poznań (Poznań-Grunwald) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Poznań (Poznań-Grunwald) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Grunwald) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Poznań (Poznań-Grunwald) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Grunwald) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Poznań (Poznań-Grunwald), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 331

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 09:09:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy