Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 33 Poznań (Poznań-Wilda) Leszczyńska 170C


PNA placówki: 61-411
Miejscowość: Poznań (Poznań-Wilda)
Ulica: Leszczyńska 170C
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Z Pocztą Polską w Poznań (Poznań-Wilda) wysyłanie przesyłek jest proste i szybkie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Oferowane usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda)

Poczta Polska punkt Poznań (Poznań-Wilda) daje osobie zainteresowanej możliwość wysyłania listów, paczek i przesyłek. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) godziny otwarcia

Aby sprawdzić godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Wilda), warto skontaktować się bezpośrednio z placówką. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w podobnych godzinach, jednak w soboty godziny otwarcia mogą być inne. Placówka może aktualizować i dostosowywać swoje godziny otwarcia do potrzeb klientów korzystających z jej usług. Dodatkowo Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) godziny otwarcia ustanowiła na tyle szerokie, że każdy interesant jest w stanie zrealizować formalności w dogodnym terminie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Poznań (Poznań-Wilda) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 322

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 23:36:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy