Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 54 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Pleszewska 1


PNA placówki: 61-136
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: Pleszewska 1
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Nowe Miasto). Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Nowe Miasto) są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Poznań (Poznań-Nowe Miasto) przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 321

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 14:47:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy