Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 29 Poznań (Poznań-Jeżyce) Szarych Szeregów 12/13


PNA placówki: 60-470
Miejscowość: Poznań (Poznań-Jeżyce)
Ulica: Szarych Szeregów 12/13
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Poznań (Poznań-Jeżyce) - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Poznań (Poznań-Jeżyce).

Wszystkie świadczone usługi Poczta Poznań (Poznań-Jeżyce)

Za pomocą poczty Poznań (Poznań-Jeżyce) można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Poznań (Poznań-Jeżyce) zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Poznań (Poznań-Jeżyce)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 345

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 11:51:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy