Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Region Handlowy w Poznaniu Poznań Głogowska 17


PNA placówki: 60-943
Miejscowość: Poznań
Ulica: Głogowska 17
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Poznań - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poznań Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Poznań. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań godziny otwarcia

Poczta Polska Poznań działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Poznań może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Poznań godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Poznań umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 210

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 22:50:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy