Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Poznań 29 Poznań (Poznań-Jeżyce) Strzeszyńska 63


PNA placówki: 60-470
Miejscowość: Poznań (Poznań-Jeżyce)
Ulica: Strzeszyńska 63
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Jeśli mieszkasz w Poznań (Poznań-Jeżyce), skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce)

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce). Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce) godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Poznań (Poznań-Jeżyce) mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce) przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Poznań (Poznań-Jeżyce) do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 362

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 19:30:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy